Kokį kambarinių gėlių stovą pasirinkti?


Kambarinių gėlių mėgėjai, kurių namuose galima išvysti gausų būrį žaliuojančių ir žydinčių gėlių,   dažnai susiduria su savo žaliųjų bičiulių išdėstymo namuose problema. Šią problemą gali padėti išspręsti gėlių stovai, įvairios lentynėlės,  kelių aukštų lentynos, gėlių padėklai ir pan. Kokie būna gėlių stovai ir kokį geriausia pasirinkti?

Kambarinių gėlių stovai būna dviejų rūšių: pastatomi ant grindų ir pakabinami ant sienos. Ant grindų pastatomi gėlių stovai gali būti pavaizduoti įvairių figūrų pavidalu, o tuo pačiu jie gali pasitarnauti kaip originali namų interjero puošmena. Būdami skirtingų formų gėlių stovai suteikia tam tikro jaukumo ir nepamirštamos atmosferos jūsų namams.

Metaliniai kambarinių gėlių stovai yra labai praktiški ir ilgaamžiai. O štai mediniai gėlių stovai yra ekologiški. Be to, mediniai gėlių stovai – svarbus ir originalus jūsų namų elementas, suteikiantis visam namų interjerui jaukumo ir grakštumo.

Be to, mediena jūsų namuose palaiko optimalų drėgmės ir šilumos balansą, normalizuoja ore esantį deguonies kiekį. Taigi, rinkdamiesi medinį stovą ar medines lentynėles savo kambarinėms gėlėms jūs renkatės ne tik namų grožį ir stilių,  bet ir kaip priedą gerą savijautą bei nuotaiką.

Kambarinių gėlių stovai būna ne tik įvairių formų, bet ir lygių, įvairių tvirtinimo bei nustatymo būdų, pagaminti iš skirtingų medžiagų, gali būti tiek stacionarūs, tiek ir kilnojami.

Nepaisant visos pasirinkimo gausos, geriau rinktis medinius gėlių stovus – tai sena gera tradicija bet kuriuose namuose: ir šiuolaikiniame miesto bute, ir privačiame užmiesčio name. Be to, iš medžio galima savomis rankomis pasigaminti originalų stovą gėlėms. Savo rankomis pagamintas daugiapakopis kambarinių gėlių stovas pradžiugins kiekvieną gėlininką, juk su nedidelėmis sąnaudomis galima išdėstyti daug gėlių nedideliame plote.

Iš medžio pagaminti kambarinių gėlių stovai yra tvirti ir tarnaus jums ilgai, pripildydami jūsų namus jaukumu, šiluma ir svetingumu.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Viena mintis apie “Kokį kambarinių gėlių stovą pasirinkti?