Privatumo politika


Cookies (liet. slapukai) naudojimas

Kad pagerinti Jūsų patirtį naudojantis svetaine “Kambarinės gėlės”, svetainė gali naudoti slapukus (angl. “cookies”). Apsilankius svetainėje, lankytojo naršyklė patalpina nedidelius failus, slapukus į Jūsų naršymo priemonės kietąjį diską. Vadinamų slapukų pagalba yra išsaugoma anoniminė informacija apie lankytojo svetainės naršymo pobūdį

Jūs galite ištrinti slapukus, tačiau galite prarasti informaciją, kuri leidžia jums greičiau patekti, naršyti, naudotis tam tikromis paslaugomis bei sistemomis svetainėje.

Jūs galite išjungti slapukus savo internetinėje naršyklėje. Pagal numatytuosius nustatymus jūsų naršyklė priima slapukus. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į pagalbos meniu savo internetinėje naršyklėje. Slapukų išjungimas gali trukdyti jums naudotis kai kuriomis paslaugomis svetainėje.

Taip pat Jums suteikiamas pasirinkimas – įjungti arba išjungti slapukus tik šioje svetainėje.

Mes naudojame slapukus, kad individualizuoti svetainės turinį ir Google skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų lankytojų srautą. Mes taip pat keičiamės informacija apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine su mūsų socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais.