Skip to content

Kambariniai augalai gali pagerinti nuotaiką

geles ir sveikataDaugelis kambarinių augalų yra ypatingi, tuo, jog jie ne tik puošia aplinką, bet ir gali pagerinti nuotaiką bei daryti teigiamą poveikį žmogaus savijautai. Augalų, turinčių tokį poveikį yra išties nemažai, tad nepraleiskite progos su jais susipažinti.

Bugenvilija pasižymi labai stipria  gyvybine energija, tad šį kambarinį augalą turėtų įsigyti visi, kurie yra persirgę sunkiomis, organizmą sekinančiomis ligomis – augalas padės atgauti prarastas jėgas.

Pinigų medis reikalingas tiems, kurių namuose gera nuotaika yra ypač retas svečias. Anot specialistų, šis augalas pagerina nuotaiką, spinduliuoja džiaugsmą, o pastatytas tarp apelsinmedžio ir chrizantemų gali pagerėti netgi jūsų finansinę padėtį. Beje, pinigų medis yra puikus pirkinys ne tik sau, bet ir gera dovana kitiems.

Jei jaučiatės vangūs, neturintys energijos, įsigykite viksvuolių. Viksvuolė suteiks energijos, jausitės žvalesni. Tai ypač puikus pasirinkimas vėsiajam metų laikui, kadangi būtent tuo metu vis daugiau žmonių ima varginti apatija, depresija bei niūrios mintys.

Jei norite natūraliais būdais sustiprinti centrinę nervų sistemą, auginkite azaliją. Ši gėlė gali pagerinti centrinės nervų sistemos  veiklą, padės atsipalaiduoti bei pajusti vidinę ramybę, suteiks harmonijos. Įdomu ir tai, jog kai kuriuose šaltiniuose azalijos yra vadinamos kambariniais rododendrais.

Jei sirgote depresija ar neseniai patyrėte didelį stresą (artimo žmogaus mirtį, netekote mėgstamo darbo), įsigykite gardenijų – jos padės atgauti dvasinę ramybę.

Gloksinija – tai augalas, kurį specialistų teigimu, turėtų įsigyti vis tie, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nori gyvenimą pradėti iš naujo.

Ypatingas augalas yra ir kinrožes. Jų turėtumėte įsigyti tuomet, jei siekiate pripildyti namus džiaugsmo, draugiškumo, ramybės, o taip pat ir tuo atveju, jei trokštate sėkmės meilėje. Įdomu tai, jog feng – shui specialistas šias gėles laiko apsivalymo simboliu.

Nykštukinės rožės bei našlaitės – puikus geros nuotaikos, optimizmo šaltinis.

Žvalumo suteiks, norą pradėti naujus darbus paskatins sprigės.

Puansetijos – ne tik niūrų rudenį bei šaltą žiemą pradžiugins ryškiomis spalvomis, bet pagerins širdies, kraujotakos sistemos darbą. Šios gėlės dar yra vadinamos Betliejaus žvaigždėmis. Vis dėl to, reikia pabrėžti, kad šių augalų sultys yra nuodingos, tad laikykite juos atokiau nuo naminių gyvūnų.

Ciklamenas taip pat pagerins širdies bei kraujotakos sistemos darbą. Maža to, šis augalas skleidžia šiltą energiją.

Bambukai Azijos šalyse yra laikomi Budos simboliu. Nors Lietuva ir nepriklauso šiam regionui, bambuką tikrai verta įsigyti, jei siekiate harmonijos namuose.

Kaip matyti, yra išties daug augalų, kurių dėka ne tik pagerinsite savo sveikatą bei nuotaiką, bet ir sukursite geresnę atmosferą savo namuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *