Skip to content

Gėlės ir sveikata

Kvepenė

Savo bute viename iš kambarių galite pasistatyti nuostabų augalą – gydytoją – kvepenę (lot. Osmanthus). Tai visžalis krūmas arba nedidelis medelis su kietais elipsės formos lapais ir labai smulkiais baltais kvepiančiais žiedais, augančiais žiedynų šluotelėse. Kvepenė žydi liepos – rugpjūčio… Read More »Kvepenė

Kambariniai augalai gali pagerinti nuotaiką

geles ir sveikataDaugelis kambarinių augalų yra ypatingi, tuo, jog jie ne tik puošia aplinką, bet ir gali pagerinti nuotaiką bei daryti teigiamą poveikį žmogaus savijautai. Augalų, turinčių tokį poveikį yra išties nemažai, tad nepraleiskite progos su jais susipažinti.

Bugenvilija pasižymi labai stipria  gyvybine energija, tad šį kambarinį augalą turėtų įsigyti visi, kurie yra persirgę sunkiomis, organizmą sekinančiomis ligomis – augalas padės atgauti prarastas jėgas.

Pinigų medis reikalingas tiems, kurių namuose gera nuotaika yra ypač retas svečias. Anot specialistų, šis augalas pagerina nuotaiką, spinduliuoja džiaugsmą, o pastatytas tarp apelsinmedžio ir chrizantemų gali pagerėti netgi jūsų finansinę padėtį. Beje, pinigų medis yra puikus pirkinys ne tik sau, bet ir gera dovana kitiems.

Jei jaučiatės vangūs, neturintys energijos, įsigykite viksvuolių. Viksvuolė suteiks energijos, jausitės žvalesni. Tai ypač puikus pasirinkimas vėsiajam metų laikui, kadangi būtent tuo metu vis daugiau žmonių ima varginti apatija, depresija bei niūrios mintys.Read More »Kambariniai augalai gali pagerinti nuotaiką