Skip to content

Kokias gėles dovanoti vyrams?

geles2Laikai, kai gėlės buvo dovanojamos išskirtinai tik moterims, jau seniai praėjo. Šiais laikais vyrams taip pat galima dovanoti gėles, o kartais būtent gėlės gali tapti idealia dovana stipriosios lyties atstovui. Tyrimai rodo, jog daugiau nei 60 proc. apklaustų vyrų  būtų ne prieš įvairiomis progomis gauti gėlių puokštę. Jeigu niekaip negalite išrinkti vyrui dovanos, puikią išeitį jums gali pasiūlyti artimiausia gėlių parduotuvė.

Kaip ir dovanojant bet kurią kitą dovaną, taip ir renkant gėles, būtų gerai žinoti, kokias gėles rinktųsi pats sveikinamasis. Kiekvienas iš mūsų turime mėgstamas gėles, mėgstamos spalvos ir rūšies, ir tai yra pirmasis siūlelis už kurio reikėtų nusitverti, kad nepadarytume klaidos rinkdami gėles vyrui.

Išrinkite puokštės spalvą, margumas čia netiks: dauguma vyrų mėgsta vienspalves gėles, be to, būtent vienspalvės puokštės dabar yra populiari naujiena. Todėl pasveikinę vyrą su tokia gėlių puokšte jus tikrai pataikysite į dešimtuką, jis tikrai tai įvertins! Kas dėl gėlių pasirinkimo, siūlome jums rinktis orchidėjas ir tulpes. Šios gėlės turi aiškiai apibrėžtas linijas ir tuo pačiu jos yra elegantiškos. Tokios puokštės išvaizda išsiskiria organizuotumu ir apibrėžtumu – kaip tik tai, ko ir reikia tikram vyrui!

Mąstykite ryškiai ir drąsiai: jokiu būdu nesugalvokite vyrui dovanoti švelnių pastelinių spalvų gėlių, tokių kaip švelniai rožinės, arba kreminiai geltonos. Priešingai, panaudokite ryškias, sodrias spalvas. Būtent tokių spalvų gėlės atrodo patrauklios daugumai vyrų. Ryškių spalvų gėlės – ne retenybė, tikrai yra iš ko pasirinkti: saulėgrąžos, saulutės, lelijos, tos pačios tulpės,  irisai.

Padovanokite jam atogrąžų gėlių: vyrus traukia egzotika, unikalios linijos, abstrakcija. Štai pačios žinomiausios egzotinės gėlės: strelicija, kinrožė, helikonija, jostra, bugenvilija.

vyrams1Kuo paprasčiau, tuo geriau: jeigu abejojate ir nesate tikras, pirkite rožes su trumpais stiebais. Žinoma, galima rinktis iš atspalvių įvairovės, taikantis prie jo mėgstamos spalvos. Taip pat galima pabandyti parinkti gėles pagal savo emocijas, kurias jūs norėtumėte perduoti vyrui. Bet kokiu atveju rožės trumpais stiebais visuomet bus tinkama, lakoniška ir subalansuota dovana, kuri visada bus laiku ir vietoje.

Natūralūs elementai: jeigu puokštę papildysite šiek tiek žalumynų, arba net surizikuosite panaudoti beržo žievę, keletą šakelių arba kitus floristinius priedus, jūsų puokštė bus tikrai originali ir  turės tam tikrą erdvinę architektūrinę formą.

Pagalvokite apie gėlių kvapą: kvapai pasižymi veiksminga jėga, būtent jie ir pakeri mus. Atkreipiantys dėmesį kvapai, tačiau ne per daug saldūs, tokie kaip žydinčio apelsino, magnolijos arba pakalnutės – tai jau rimtas pasirinkimas. Visi žmonės skirtingi, tačiau, jeigu vyro gyvenime kvapai vaidina reikšmingą vaidmenį, rekomenduotume padovanoti jam ką nors panašaus į azaliją, levandą, narcizus, orchidėjas arba gvazdikus, hortenziją, gardeniją ir, vėlgi tą pačią saulėgrąžą.

Panaudokite neįprastas talpas gėlėms: neįprastos formos vaza – šiuo atveju labai tinkama strategija. Kvadratinės, metalinės vazos, arba kokie nors ultra madingi avangardiniai konteineriai – puikus pasirinkimas, jeigu gėles dovanojate vyrui.

1 thought on “Kokias gėles dovanoti vyrams?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *